כמי שמאמין שתהליך טיפולי לא מתנהל רק בשעת הטיפול אלא מהווה מסע חיים בכל רגע ורגע הרי שלאורך שנות היותי מטפל השתמשתי במרחב האון ליין – וואטסאפ, מייל וטלפון – על מנת להרחיב את הליווי הטיפולי מעבר למפגש השבועי בקליניקה הפיסית.

בשלב כלשהו בשנים האחרונות מטופלים שהעדיפו מסיבות שונות להחליף את המפגש הפיזי במפגש און ליין יכלו לעשות זאת הודות לטכנולוגיות מפגשי הוידאו המתקדמות.

שנת הקורונה האיצה מאד את המעבר ממפגשים טיפוליים פיזיים בקליניקה למפגשים און ליין בעזרת אפליקציית הזום.

באופן מפתיע גיליתי שהיכולת הן שלי כמטפל והן של המטופל להיות נוכחים באופן מלא – רגשי ומנטלי – במפגש און ליין לא נופלת מאיכות הנוכחות וההשפעה של מפגש פיזי בקליניקה.

וכך רבים מהמטופלים שעברו למפגשי און ליין מאילוצי הקורונה החליטו להמשיך בפורמט האון ליין גם לאחר חלוף המגבלות בשל הנוחות, היעילות והמיידיות שבה ניתן לקיים פגישת און ליין בזום.

בעקבות זאת, מרבית המפגשים הטיפוליים כיום מתקיימים און ליין, באפליקצית זום.

מטופלים משתפים

גיל
קרא עוד
“אני מסתכל אחורה על הזמן שחלף מאז הכרתי אותך ונפעם מהדרך המטורפת שעשינו.. מסירות הנפש האינסופית, הדיוק הרגשי, התובנות שלך, הרגישות שלך... בזכות התהליך איתך עכשיו אני חזק מספיק להתמודד בקרבות החיים, להרגיש ולהיות מחובר, היית לי מופת ודגם לאיך אפשר להיות נוכח, חומל אותנטי ולהיות עבור מישהו אחר”
ליאור
קרא עוד
לאסף היקר, כבר משיחת הטלפון הראשונה ביננו נתת לי להרגיש בטוח ורצוי והבנתי שיש תקווה. ידעת לכל אורך התהליך לתת לי מקום, להקשיב, להכיל ולכוון לתובנות חדשות במסע שלי. אני כל כך שמח שפגשתי אותך בדרכי ומרגיש בר מזל שיש בחיי אדם כמותך שברגעים שאשכח יזכיר לי, את עצמי"
נעה
קרא עוד
״ אני בטוחה שבאמצעות התהליך שעברתי בטיפול הפכתי לגרסה משופרת שלי כבן אדם, כאשה, כבת זוג וכפסיכולוגית. היום, כפי שתארה לאה גולדברג, ״ אני הולכת אלי״.
שי
קרא עוד
״ הטיפול סייע לי לאזור אומץ לשנות את הכיוון המקצועי בו בחרתי לכזה שיפתח ויפרה אותי חרף התנגדויות הסובבים אותי והוא העניק לי את היכולת להתעמת עם קשיים רבים שחוויתי בזוגיות שלי וסייע לי ביכולת ליצור דיאלוג אותנטי ואינטימי עם בת הזוג שלי״
גלעד
קרא עוד
"זה השינוי האמיתי והמשמעותי הראשון שאני עושה אחרי שנים מתסכלות של הרגשות רעות וחוסר הבנה לגבי המקור של הבעיות שלי. זה אולי נשמע קצת מוגזם אבל אני באמת מרגיש שהמפגש והעבודה איתך הצילה אותי והחזירה לי את החיים.״
רשל
קרא עוד
״ אחד הכלים הנפלאים שהטיפול הקנה לי היה להרגיש ולתת מקום לרגשות המוסתרים ביותר שעבורי להרגיש אותם היתה בושה. לימדת אותי להיות, לא בעבר, לא בעתיד, להיות נוכחת - כאן ועכשיו״
שני
קרא עוד
״ לא האמנתי שטיפול נפשי יוכל לעזור כל כך וזאת לאחר נסיון עם מטפלים שונים. ההפתעה הגדולה בעיני היתה ממש לראות תוצאות בפועל. בימים שלאחר כל טיפול החשיבה שלי השתנתה, ההרגשה הכללית התחזקה והתמודדויות נעשו פשוטות יותר..״
הקודם
הבא

יצירת קשר

הטיפולים מתקיימים בקליניקה הממוקמת בגבעתיים או באון ליין, באמצעות שיחות זום.
לתאום שיחת היכרות עימי בוידאו ללא תשלום או לכל בקשה או שאלה אחרת נא מלאו את הטופס הבא ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

יודגש שכל תוכן שיכתב בדף הפניה מוגן תחת חובת הסודיות של יחסי מטפל – מטופל ויקרא אך ורק על ידי, אסף לב